Polecane

Nav
lidl
LidlWażna od dzisiaj
carrefour
CarrefourWażna za 6 dni
obi
OBIWażna za 3 dni
leroy merlin
Leroy MerlinWażna za 3 dni
jula
JulaWażna za 2 dni
intermarche super
Intermarche SuperWażna od jutra
castorama
CastoramaWażna za 12 dni
polomarket
POLOmarketWażna za 2 dni
dekoria
DekoriaWażna za 59 dni
bonprix
BonPrixWażna od jutra
maxi zoo
Maxi ZOOWażna za 2 dni
rtv euro agd
RTV EURO AGDWażna za 5 dni
media expert
Media ExpertWażna za 3 dni
norauto
NorautoWażna za 18 dni
Nav

Simply Market - gazetki promocyjne Warszawa(mazowieckie pow. Warszawa)

Ocena sieci
3.3 (6 głosów)
O sieci Simply Market

Simply Market - świeżo, blisko, tanio i taniej!

 

Simply Market Polska to niezwykła sieć 32 sklepów, należących do Elea Polska Sp. z.o.o. Te niesamowite sklepy stworzone w 2002 roku, funkcjonują na południu oraz w centralnej części Polski, codziennie zachwycając swoich klientów świeżością oraz najwyższą jakością oferowanych produktów. Sieć sklepów Simply Market zatrudnia ponad 1200 pracowników, jednocześnie silnie wyznając takie wartości jak rzetelność, lojalność oraz szacunek. Będące częścią grupy Auchan sklepy, to miejsca nowoczesne, niesłychanie wygodne oraz przyjazne konsumentowi, których celem nadrzędnym jest stworzenie bliskiej i nierozerwalnej więzi z klientami oraz lokalnymi społecznościami i dostawcami.

 

W dzisiejszych czasach, potrzeby nowoczesnego człowieka są coraz większe oraz skomplikowane. W związku z polepszeniem się jakości życia, coraz więcej osób decyduje się na założenie większej rodziny. Niezwykle ściśle łączy się to z obowiązkiem kupowania większej ilości artykułów spożywczych i przemysłowych, w celu spełnienia podstawowych potrzeb życiowych każdego z domowników. Dzisiejszy konsument poszukuje więc nowoczesnych, przyjaźnie nastawionych sklepów, które oferują coraz lepsze rozwiązania pozwalające zaoszczędzić większą część finansów bez umniejszenia jakości kupowanych produktów. Rozwiązaniem okazują się sklepy Simply Market, które od ponad piętnastu lat przyciągają szerokie grono wymagających klientów.

 

Niezwykła sieć sklepów Simply Market, w swojej ofercie przedstawia szeroką gamę, pochodzących od najlepszych lokalnych dostawców, owoców i warzyw, mięs i wędlin, oraz wybór najświeższego, chrupiącego pieczywa. W asortymencie Simply Market każdy dbający o jakość spożywanych produktów klient znajdzie szereg oznaczonych znakiem “Bio” produktów polskiego pochodzenia, które stanowić będą gwarancję świeżej, pozbawionej konserwantów żywności. Dzięki profesjonalnej obsłudze sklepów Simply Market, która zawsze z chęcią posłuży radą na temat wyboru oraz degustacji oferowanych produktów, każdy klient odnajdzie najlepsze dla siebie propozycje towarów w jak najbardziej przyjaznych cenach.

 

Simply Market - najlepsze gazetki promocyjne dla całej rodziny!

 

Pragnąc wyjść naprzeciw potrzebom swoich drogich, nawet najbardziej wymagających klientów, sklepy Simply Market wychodzą z niecodzienną propozycją unikalnych gazetek papierowych oraz elektronicznych, które skupiają najbardziej korzystne promocje w jednym, przejrzystym miejscu. Dzięki oferowanym przez sieć sklepów Simply Market gazetkom promocyjnym, każda pragnąca oszczędzać osoba będzie w stanie wybrać najlepsze jakościowo, zdrowe produkty, już za tak niewiele. Oprócz szeregu uważnie wyselekcjonowanych produktów spożywczych, gazetki zadbają również o dostępność przecenionych, artykułów przemysłowych, które zdecydowanie wesprą każdą rodzinę w codziennym funkcjonowaniu. Dzięki stworzonym przez Simply Market gazetkom, zakupy staną się czystą przyjemnością!

Opinie o sieci Simply Market
Default avatar
  • ...
  • 19/12/2014
Witam sklep przy ulicy Mołdawskiej jest brudny zaniedbany kierownictwo nieprzyjemne krzykliwe,głośne i niezadowolone klient ma wrażenie,że jest natrętem.Należałoby wysłać ich na naukę do innych sklepów Pozdrawiam
Najbliższe sklepy sieci Simply Market
Simply Market znajdziesz w tych centrach handlowych